Gizlilik Politikası

Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve bizim web çalışırken topladığımız her türlü bilgiyi ilgili olarak gizliliğine saygı Broşür Hazırlama Programı politikasıdır. biz, toplamak kullanmak, nasıl iletişim anlamak ve ifşa ve kişisel bilgilerin faydalanmak için bir sonucu olarak, biz amacıyla bu Politikasını geliştirdik.

Aşağıdaki gizlilik politikası özetliyor. Önce veya kişisel bilgi toplama sırasında, biz bilgilerin toplandığı hangi amaçlarla belirleyecektir.

Topladığımız ve sadece biz ya da kanunun gerektirdiği gibi, söz konusu kişinin rızasını sürece, bizim tarafımızdan ve diğer uyumlu amaçlar için belirtilen amaçlar yerine getirme amacı ile kişisel bilgilerin kullanılması olacaktır. Biz sadece gerektiği sürece bu amaçlar yerine getirilmesi için kişisel bilgileri korur.

Biz ilgili kişinin bilgisi veya onayı ile, uygun olan yerlerde, yasal ve doğru ve kişisel bilgi toplayacak. Kişisel veriler, bu amaç için gerekli olduğu ölçüde, doğru, eksiksiz ve güncel güncel olmalı, bu kullanılacak olan amaçlar alakalı olmalıdır ve.

Biz kaybolma veya çalınma gibi yetkisiz erişim, açıklama, kopyalama, kullanım veya değişiklik karşı makul güvenlik önlemleri ile kişisel bilgilerinizi korumak. Bizim politika ve kişisel bilgilerin yönetimi ile ilgili uygulamalar hakkında müşterilerin bilgi hazır hale getirecek. Biz kişisel bilgilerin gizliliğinin korunması ve muhafaza edilmesini sağlamak amacıyla bu ilkelere uygun olarak iş yapma kararlıyız.

Broşür Hazırlama Programı zaman zaman kendi Gizlilik Politikası’nı değiştirebilir ve Broşür Hazırlama Programı takdirindedir olabilir.

Avatar-Foto